Obserwatorzy

wtorek, 22 lipca 2014

Wyzwanie #43 - Zielono i mediowoCześć! W te upalne dni, na ochłodę mamy dziś do zaproponowania orzeźwiające, zielone wyzwanie.
Wytyczne podała Zosiurkowa Muma - oto co o sobie napisała, aby się przedstawić czytelnikom naszego bloga:

Jestem Karolina ale w sieci występuję jako zosiurkowa muma.
Na wstępie muszę podziękować za to wyróżnienie jakim jest zaproszenie do wyzwania  123 Scrapuj Ty :)
Scrapbooking i inne crafty dopadły mnie już wiele lat temu; odkąd pamiętam zawsze coś tam sobie kleiłam, wycinałam czy rysowałam nie wiedząc jeszcze że to scrapbooking. Aż około 5-6 lat temu trafiłam na pierwsze  blogi polskich scraperek i już wiedziałam że to jest to, czemu będę poświęcać każdą niemal wolną chwilę :) 
Ulubionego stylu nie posiadam – lubię i mixed media i prace clean&simple. Najczęściej robię albumy i kartki a ostatnio też Lo`sy i prace na blejtramach.
Bardzo gorąco wszystkich pozdrawiam i zachęcam do udziału w wyzwaniu!

A moje wytyczne do tego wyzwania to:

1. należy stworzyć dowolną pracę tylko nie kartkę (!)
2. w której zostaną użyte minimum 2 media,
3. widoczny będzie na pierwszy rzut oka kolor zielony (we wszelakich możliwych odcieniach)
4.oraz dowolna tekturka


Zosiurkowa muma stworzyła kolorowy, mediowy blejtram z różnymi odcieniami zieleni, a wykorzystała do tego ecoliny, glimmer misty i tusze do stemplowania.


Naszą Gościnną Projektantką jest dziś Aneta - Shraddha
Witajcie :)
Dziękuję za możliwość przedstawienia się na blogu 123scrapuj Ty! 
Ja mam na imię Aneta, mieszkam od jakiegoś czasu w Warszawie.
Scrapbooking poznałam wiele lat temu, jednak początkowo przez bardzo długi czas był on dla mnie tylko dziedziną do podziwiania. Twórczo zajmowałam się wtedy biżuterią.
 Później na kilka lat nastąpiła u mnie zupełna przerwa zarówno w tworzeniu jak i podziwianiu tworów rękodzielniczych. Jednak nie mogło to tak przecież już zostać :).....
Ponad dwa lata temu, po urodzeniu córeczki zawiesiłam moją działalność gospodarczą, która nie dawała mi już radości i spełnienia a tylko poczucie obowiązku na którego wypełnianie nie miałam czasu....
Zawieszenie działalności otworzyło drzwi na coś nowego.. Od nowa zaczęłam przeglądać strony rękodzielnicze, tym razem już bardziej te scrapowe niż biżuteryjne.. A potem już poszło ;)
 Ponad rok temu powstała marka ScrapAndMe, pod której szyldem wydaliśmy do tej pory 4 kolekcje, wprowadziliśmy też do swojej oferty ozdobne buttony samoprzylepne. Wydajemy również digi stemple z napisami, a niebawem również graficzne.. Ale to nie wszystko :) Planujemy rozszerzyć naszą ofertę :) Zaglądajcie do nas na bieżąco :)

Aneta przygotowała ramkę - stojaczek,
wykorzystała media: gesso, farby akrylowe, tusze.


Inspiracje naszego DT:

stworzyła mały blejtramik 7,5x7,5 cm z wykorzystaniem: gesso, farby akrylowa, akrylowego gel medium, liquid pearls-key lime i ocean blou oraz dużo Ayeeda Mist - pearl olive green i glossy accents

 przygotowała miętowy tag z użyciem kleju z brokatem - stickles Ranger'a i perełek w płynie.

 pomalowała gesso ramę lustra i ozdobiła przy pomocy miętowej mgiełki, czarnego tuszu i zielonego brokatu.

Kreffcik 
przygotowała brązowy dzbaneczek- pokryła szpachlą, przetarła farbą akrylową i tuszami, perełkami w płynie - wszystko z przewagą koloru turkusowego 

a ja Aka
okleiłam notes w zielony papier, wzory zrobiłam przy pomocy pasty strukturalnej, do tego: perełki w płynie, zielony glimmer mist, crackle accents i zielone tusze distress.

Przypominam:
 na wyzwanie możecie zgłosić tylko jedną pracę, 
nie publikowaną przed ogłoszeniem wyzwania.
Pamiętajcie o zastosowaniu w swojej pracy wszystkich CZTERECH wytycznych.
Wyzwanie trwa dwa tygodnie czyli do 5 sierpnia. Wyniki ogłosimy 10 sierpnia.

Czeka nagroda ze sklepu ScrapAndMe: do wyboru jedna z kolekcji papierów i zestaw 6 badzików.