Obserwatorzy

wtorek, 5 marca 2013

Wyzwanie #9 - Odczarowujemy pecha czyli na szczęście


Witam! Dzisiejsze wyzwanie zaproponowała KrysTyna. A oto co napisała o sobie:


         
                                        

Jest mi miło, że mogę zaproponować temat kolejnego wyzwania zwłaszcza, że jestem początkującą scraperką.  Scrapowaniem zainteresowałam się całkiem niedawno, jakieś 3 miesiące temu, kiedy w moim życiu zawodowym zmniejszyła się ilość obowiązków.  Z czasem to, co miało być  'wypełniaczem' wolnego czasu, stało się prawdziwą przyjemnością. Stawiam też pierwsze kroki w filcowaniu. Lubię także podróżować, poznawać nowe miejsca.
Zapraszam na wyzwanie. Pokażmy, że pecha można odczarować - na szczęście.
KrysTyna

Wykonajcie pracę w dowolnej formie, niech kojarzy się ze szczęściem. Na pracy niech znajdą się talizmany które przywołują szczęście na przykład: koniczynka, słonik, miesiąc z R, kominiarz, guzik, zielony kamyk, bocian w gnieździe, podkowa,1 grosz, biedronka, słówko szczęście i co tylko Wam szczęście przynosi.

A tak prezentuje się praca KrysTyny.


I mamy dla Was niespodziankę

 Gościem Specjalnym będzie Agnieszka- Latarnia MorskaA to co napisała o sobie Agnieszka :

Witajcie! Dziekuję serdecznie za zaproszenie mnie jako gościa na Wasz blog wyzwaniowy :)
Nazywam się Agnieszka Posłuszny, od 2007 zajmuję się scrapbookingiem. Zaczęłam tworzyć po 30-tce, lubię różne formy rękodzieła; oprócz tworzenia interesuję się fotografią i latarniami morskimi.
Scrapbookingiem zajmuję się na dwa sposoby: hobbystycznie tworzę skrapy i albumy dla siebie i dla bliskich, a zawodowo projektuję produkty do scrapbookingu pod marką "Latarnia Morska", jestem fotografem, grafikiem i koordynatorem design teamu w Scrap.com.pl.

                                                 I inspiracja Agnieszki ;

                                                  Latarnia Morska
                                             
                                         

 I nasz zespół

 Maggie
                                     


Francesca
                                     

 anias

Aka

Rosse5Zapraszam Was serdecznie do wspólnej zabawy. Czekamy na wasze prace pełne szczęścia. Mam nadzieję na wasz liczny udział w zabawie 123 ...


Pamiętajcie, że możecie zgłosić tylko jedną pracę na wyzwanie. Na wasze prace czekamy do 19 marca. Życzymy przyjemniej zabawy i z niecierpliwością czekamy na wasze prace.

Brak komentarzy: