Obserwatorzy

wtorek, 19 marca 2013

Wyzwanie #10 - Trunek na frasunek


Witam serdecznie w kolejny wyzwaniowy wtorek na naszym blogu. Tym razem wytyczne do wyzwania podaje nam Kabis, miło nam ją Wam przedstawić:


Bardzo się cieszę, że mogłam podać wytyczne do kolejnego wyzwania. Scrapbookingiem zainteresowałam się 8 miesięcy temu - z okazji ślubu otrzymaliśmy dwie prześliczne kartki autorstwa Rudlis. Zaczęłam szukać więcej informacji na temat tworzenia kartek, podglądałam, podziwiałam, zazdrościłam;) aż w końcu sama zabrałam się do scrapowania. Pracuję jako kontroler jakości a scrapowanie i czytanie książek są moją odskocznią od codzienności oraz sposobem na relaks i bardzo przyjemne spędzanie wolnego czasu. Zapraszam do wspólnej zabawy, mam nadzieję, że do wyzwania podejdziecie z humorem:)
Pozdrawiam,
Kabis


Wyzwanie polega na wykonaniu pracy związanej z trunkiem / napojem, poprawiającym humor (zwłaszcza w te jeszcze zimowe dni;), czyli "trunek na frasunek". 
Drugim wymogiem do spełnienia są przeszycia - ręczne lub maszynowe

Oto pomysłowa praca wykonana przez Kabis:


Naszym Gościem Specjalnym jest uzdolniona i sympatyczna scraperka - Weronika Górak-Pietrowska znana jako Werciakol.


Witam, bardzo bardzo dziękuję, za to zaproszenie. Jest to dla mnie OGROMNY zaszczyt. 

Nazywam się Weronika Górak-Pietrowska, a scrapuje od całkiem niedawna bo od grudnia 2011 roku,kiedy to na macierzyńskim miałam pełno pomysłów w głowie co z robić ze zdjęciami ukochanej córeczki. A jak się okazało jednak typowo kartkuję. Oprócz papieru rządzą jeszcze kredki:) Uwielbiam rysować i kolorować. Dlatego w moich pracach kolorowanki i moje rysunki królują. Czasami coś uszyję, i lubię wziąć do ręki wyrzynarkę oraz pilniki. A niezbędne dla mnie są: kredki, brązowy tusz i crackle accents. Pozdrawiam serdecznie:)  

-- 
Pozdrawiam, 
Weronika Górak-Pietrowska


Spójrzcie na to cudo - szklanka i apetyczny orzeszek ślicznie narysowane przez Werciakol:A oto inspiracyjne prace naszego DT:
anias wykonała prawdziwie trunkową karteczkę ;)

Francesca postawiła na kartkę w kształcie kufla piwa z apetyczną pianką:

Maggie wykonała śliczną warstwową pracę z intrygującym kieliszkiem ;)

Aka -  ode mnie tag "konsumpcyjny" ;)

Rosse5 - przygotowała urodzinowy tag trunkowy
Poprawiać humor może również herbata lub kawa, więc tym bardziej czekamy na Wasze interpretacje tematu :) Pamiętajcie, że możecie zgłosić tylko jedną pracę. Wyzwanie trwa nieco dłużej - do czwartku 4 kwietnia, wyniki opublikujemy w sobotę w tym samym tygodniu. Udanej zabawy przy obmyślaniu i klejeniu :) 

8 komentarzy:

arelierbymary pisze...

Chciałabym zapytać czy praca powinna być wykonana techniką scrapbooking'u czy można użyć innych technik jak filcowanie, decoupage, haft krzyżykowy i np. łączyć techniki. Dziękuję za odpowiedź.

Aka pisze...

Hej Mary! Każda technika dozwolona - ważne, żeby było na temat i z widocznymi "szwami" :)

Kabis pisze...

Prace DT są przecudowne:) mam nadzieję, że wytyczne spodobają się też innym:)

Misiówa i Spółka:-) pisze...

Gratuluję ślicznej pracy, w ogóle Twoje prace są śliczne, mające coś w sobie, urzekające...Widać, że lubisz to robić, lubisz działać i pięknie Ci to wychodzi. Warsztat pracy,który posiadasz daje Ci duże pole do popisu:) JA dopiero rozpoczynam swoją przygodę w scrapbookingu, powolutku się uczę...sama. Ludzie dobrej woli,którzy mnie wspierają swoimi różnościami papierowymi dodają mi wiary w moją prace. Zapraszam na mojego bloga jeśli masz ochotę i serdecznie Cie pozdrawiam :)))

Werciakol pisze...

Witam:)
Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie:D Wasze prace są świetne:DPozdrawiam

Tores- pisze...

Wiem, że moja praca nie spełnia kryteriów bo kompletnie zapomniałam o przeszyciach, ale dodam ją, bo skoro zrobiłam, to się chcę pochwalić ;) Może następnym razem o niczym nie zapomnę... :)

Lula pisze...

czy przeszycia mogą być narysowane?

Aka pisze...

Poprosimy o choć kawałeczek prawdziwego przeszycia :-)