Obserwatorzy

sobota, 22 grudnia 2012

Wyniki wyzwania #3 Na stojąco florystycznie

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników wyzwania #3 Na stojąco florystycznie. Gorąco dziękujemy za wszystkie zgłoszone prace! Wybór tradycyjnie trudny... Tym razem wyróżnienie i możliwość chwalenia się banerkiem z wyróżnieniem otrzymuje:Oli serdecznie gratulujemy! Dobrych wiadomości ciąg dalszy: wytyczne do kolejnego wyzwania podyktuje nr 8:

czyli  Justyna
Prosimy skontaktuj się z nami przysyłając wiadomość na adres poczta123scrapujty@op.pl.
Zgodnie z obietnicą, spośród wszystkich uczestniczek, które wzięły udział w wyzwaniu, wylosowałyśmy jedną zycieżczynię, do której powędruje upominek, który podarowała Maj. Bardzo dziękujemy za te cudowności (podkradłyśmy zdjęcie z jej bloga)!
Właścicielką skarpetek staje się nr 6 czyli... EwaJ
Prosimy przyślij nam swój adres na: poczta123scrapujty@op.pl.
Na zakończenie dzisiejszych dobrych wiadomości:
od całego DT życzenia spokojnych, rodzinnych, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!!!

2 komentarze:

EwaJ pisze...

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do mnie. Zmarzluch jestem a zapowiadają srogie mrozy. Bardzo dziękuję Maj! Oli serdecznie gratuluję. Jednocześnie życzę wszystkim szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia marzeń w Nowym Roku.

Ola (Ikemo) pisze...

Jakież to ogromne zaskocznie dla mnie, kiedy otwieram Wasza stronę, a tu co na pierwszym planie widze... swojego nicka :) Serdecznie dziekuje, czuje sie bardzo zaszczycona! Dziekuje i gratuluje :) Tobie rowniez Ewciu. Czekam na blogowa "skarpetkowa" relacje :) Pozdrawiam cieplutko i zycze szczesliwego Nowego Roku spedzonego w szampanskiej atmosferze :)