Obserwatorzy

wtorek, 8 stycznia 2013

Wyzwanie #5 Na zielono

Witajcie serdecznie  w Nowym  Roku :D  Na wstępie życzymy  Wam wszelkiej pomyślności oraz mnóstwa twórczych pomysłów :) 

A kolejną osobą , która przygotowała dla nas wytyczne do zabawy jest Justyna


                                                               Oto co o sobie napisała:Witam, mam na imię Justyna, jestem pełnoetatową żona i mamą 15 miesięcznego Łobuziaka.
Moja przygoda z tworzeniem kartek okolicznościowych zaczęła się niedawno, zainspirowala mnie "Madzik". Z czasem zaczęłam obserwowac kolejne ciekawe blogi oraz brać udział w wyzwaniach. Serdecznie zapraszam na swojego bloga na którym możecie ogladać moje poczynania http://pasjejustychy.blogspot.com/ . Uwielbiam tworzyć warstwowe kartki oraz kolor zielony w związku z czym mam dla Was wytyczne do nowego wyzwania. Mam nadzieję, że tworzenie prac według moich wytycznych sprawi Wam tyle przyjemności co mi podczas wymyślania:)

- przewaga koloru zielonego
- użycie wstażki lub koronki
- przynajmniej 3 kwiatki
- przynajmniej 3 warstwy
- przynajmniej 1 element quillingu

                                          Dzisiejszym  Gościem specjalnym jest u  nas JolaGG :D  jako ,że niebawe zbliżają się świętach naszych  ukochanych  dziadków , Jola specjalnie dla Was przygotowała digi  stempelek , którym możecie się częstować :)Witam serdecznie na blogu wyzwaniowym "123 scrapuj Ty". Jest mi niezmiernie miło, że zostałam zaproszona. 
Moja przygoda  papierkowa zaczęła się kilka lat temu. Najpierw ozdabiałam zdjęcia w programach graficznych (digital scrapbooking). 
W świecie papierkowym istnieję jako jolagg. Znacie mnie z bloga http://jolagg.blogspot.com/. Miłość do programów graficznych tkwi we mnie do tej pory. Projektuję również napisy i digi stemple, które chętnie udostępniam i czuję ogromną satysfakcję z tego, że są używane w tak pięknych i inspirujących pracach utalentowanych scraperek.
Najczęściej robię kartki na różne okazje, dawniej bawiłam się masą solną i gipsem. Inspiruję się gronem zdolnych osób z sieci. Cardmaking to hobby, to taki mój malutki świat, na który mam bardzo mało czasu.
Przygotowałam dla WAS taką oto karteczkę.
I nasze prace :)

                                                                              Aka

                                                                           Maggie Kreffcik


Zgłoszenia przyjmujemy  - do 22 stycznia 2013 r., wyniki ogłosimy w tym samym tygodniu w sobotę. 
Zapraszamy do wspólnej zabawy!