Obserwatorzy

wtorek, 18 grudnia 2012

Wyzwanie #4 - Tekturowo

Witamy Was przedświątecznie! U Was też pewnie trwa gorączka przygotowań :) Mamy nadzieję, że uda się Wam stworzyć cudeńka na nasze #4 wyzwanie  - Tekturowe, na które wytyczne podaje nam tym razem Gosza. Spójrzcie, co nam o sobie powiedziała:

Mam na imię Gosia, pochodzę z Zielonej Góry i na codzień w pracy niewiele mam wspólnego ze scrapowaniem, gdyż pracuję w urzędzie. Twórczo realizuję się dopiero po godzinach:) Przygodę z craftowaniem rozpoczęłam dość dawno, bo ponad 10 lat temu. Pasją tworzenia kartek zaraziła mnie siostra. Nie używałyśmy wtedy żadnych specjalistycznych papierów ani akcesoriów, a słowo scrapbooking niewiele nam mówiło. Dopiero przed dwoma laty, zupełnie przypadkiem, natrafiłam na bloga Hogaty i wtedy, jak po nitce do kłębka, na blogi pozostałych dziewczyn, które są obecnie cenionymi projektantkami w scrapowym świecie. Dzięki temu poznałam, i wciąż poznaję, wiele nowych technik, stylów i możliwości.
Najbardziej lubię robić kartki, które są warstwowe, przestrzenne, z wieloma elementami, takie, które potem trudno zmieścić do koperty ;-)Moją propozycją dla Was jest, abyście w swoich pracach wykorzystały zamiast gotowych dodatków element recyklingu.
 I dlatego proponuję wykonanie prac z użyciem tektury.


Spójrzcie jakie piękne tło z tektury wykonała Gosia - zastosowała embossing a następnie tuszowanie na złoto.Dziś gościnnie inspirować Was będzie Malflu! Witamy ją serdecznie i dziękujemy za karteczkę!

Na co dzień jestem prowincjonalną mamą uroczej dwójeczki, bałaganiarą, której bałagan przeszkadza i pedagogiem szkolnym. Mam skłonność do wyszukiwania sobie "koniecznych" prac ręcznych. Jeśli chodzi o scrapowanie – niczego nie odkładam na później…jest pomysł to trzeba go zrealizować…w innych dziedzinach życia ta zasada nie działa tak sprawnie.
Uwielbiam robić kartki, przerabiać rzeczy bardziej i mniej użyteczne nadając im nowy wygląd czy przeznaczenie i kocham przeszycia maszynowe. Ciągle się uczę, szukam inspiracji i rozwijam swoje pasje.
Już prawie trzy lata scrapbooking zajmuje w moim życiu bardzo ważne miejsce. Pozwala mi przekraczać granice własnych słabości, rozwija kreatywność i … działa terapeutycznie.
Moje życie jest dowodem na potęgę marzeń, które spełniają się w najmniej oczekiwanych momentach.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych i radosnych Świąt Bożegonarodzenia

A oto kartka przygotowana przez Malflu - tekturka początkowo była pudełkiem po karmie dla kota ;)

Świąteczna kartka z tekturą falistą od  Kreffcika:

Kolorowe kartonowe zawieszki do prezentów w wykonaniu rosse5:


W światecznych anielskich klimatach z tekturową wycinanką - kartka od Maggie:

A ode mnie czyli Aka - malutki notesik z tektury falistej:

Zgłoszenia przyjmujemy tym razem o tydzień dłużej - do 8 stycznia 2013 r., wyniki ogłosimy w tym samym tygodniu w sobotę. 
Zapraszamy do wspólnej zabawy!