Obserwatorzy

wtorek, 13 grudnia 2016

Wyzwanie #92 - Boże Narodzenie w nietypowych kolorach

 Witajcie :) 
U mnie biało i bardzo zimno za oknem, więc aura sprzyja świątecznym nastrojom. Zatem, aby budować nastrój' proponujemy Wam świąteczne wyzwanie. Ale.... nie będzie łatwo ;)

 Temat: 
Stwórzcie kartkę świąteczną w nietypowych kolorach.
 czyli dajemy zakaz używania kolorów takich jak: ciemna zieleń (bo na przykład limonkowy może być), czerwony, biały (w dominującej ilości), niebieski, srebrny, złoty i craftowy. 

W naszym gronie gościmy dziś dwie utalentowane dziewczyny - 
Agnieszkę, która jest zwyciężczynią naszego ostatniego wyzwania
oraz Anię - jedną z najbardziej znanych  polskich scraperek.

Witam, mam na imię Agnieszka w blogowym świecie znajdziecie mnie jako Agnes Kieler... Kocham kawę i mój twórczy bałagan w kąciku... Scrapookingiem zajmuję się od  ponad 7 lat a od kilku miesięcy pokazuję swoje kartki w sieci. Tworzenie to moja forma relaksu i odpoczynku od codzienności. W wolnej chwili zapraszam Was do mojego świata, gdzie może znajdziecie jakieś inspiracje dla siebie: http://kieleragnes.blogspot.se 

A dzisiaj pokaż wam kartkę świąteczna w nietypowych kolorach


Przedstawiam Wam gościa specjalnego Annę Komendę czyli Moriony, utalentowaną scraperkę, twórczynię niezwykle energetycznych projektów.


Mam na imię Ania, w świecie skrapowym znana również jako Moriony. Mieszkam pod Warszawą z moją rodzinką: mężem, dwiema córkami i psem. Z wykształcenia jestem przyziemnie (dosłownie i w przenośni ) geologiem. 
Scrapbooking poznałam ponad 7 lat temu i chyba nie muszę dodawać, że była to miłość od pierwszego spojrzenia i na wieki. Uwielbiam tworzyć layouty i albumy ze zdjęciami moich dzieci. Są dla mnie esencją scrapbookingu, który z założenia ma służyć zachowywaniu wspomnień. Tworzę również albumy Project Life, ale nie dzielę się nimi w sieci na bieżąco. Uwielbiam kolory i zazwyczaj moje prace są ich pełne. Lubię proste, graficzne wzory pomieszane z lekką nutką mediowego bałaganu. Mój styl ciągle ewoluuje. Lubię próbować nowych technik i stylów ale zawsze wracam do mojego kolorowego i lekkiego.
Zapraszam Was na mojego bloga, gdzie dzielę się swoimi pracami. Możecie mnie również znaleźć na Facebooku. Jeśli chcecie mnie poznać trochę bliżej, odwiedźcie mnie na Instagramie gdzie dzielę się zdjęciami zarówno z życia jak i skrapowymi.A jak, z tym niełatwym tematem, poradziło sobie nasze DT:

U Maggie króluje wesoły reniferek w szarościach i różach.


Anias przygotowała piękną kartkę w odcieniach miętowych.


Karteluszkowo przygotowała nastrojową kartkę w brązach


Artiza 


A ja, czyli AgaGa wpadłam w różowo-szare klimaty retro 


Zapraszam Was do świątecznej zabawy i przypominam, że trwa ona do 3 stycznia 2017. 
I pamiętajcie, że na nasze wyzwania można zgłaszać tylko jedną pracę. 
Pozdrawiam ciepło ze zmrożonego Beskidu Niskiego. 
Agnieszka