Obserwatorzy

wtorek, 7 lipca 2015

Wyzwanie#67 - praca z motylem.

Witajcie w ten upalny wieczór :) 


Pora na nowe wyzwanie, które pozwoli stworzyć iście letnie prace.

Przedstawiam Anique, która poda nam dziś wytyczne. 


Mam na imię Ania, dla blogosfery przyjęłam pseudonim Anique. Swoje początki z rękodziełem miałam w gimnazjum. Robiłam wtedy kartki, pisanki, bombki, stroiki i inne wytwory. I tak mi już zostało. Scrapbooking'iem i cardmaking'iem na poważniej zainteresowałam się jakieś 1,5 roku temu i od tamtej pory zbieram powoli niezbędne przydasie i staram się szlifować warsztat. Tworzę dla rodziny, znajomych i przede wszystkim dla siebie :) Moim hobby jest też haft krzyżykowy i fotografia. 
Aby lepiej poznać Anique zapraszamy na jej bloga: http://handmadebyanique.blogspot.com/

Tematem, który zadała Ania jest stworzenie dowolnej pracy z motylem

A oto inspiracja Ani: Bardzo się cieszę, że mogę Wam przedstawić niezwykle uzdolnianą i wszechstronną scraperkę- 

JaMajkę czyli Martę Turską-Grochocką. Dzięki Marto, że przyjęłaś moje zaproszenie :) 

Witajcie, tu JaMajka czyli Marta. 
Jestem osobą, której ciężko usiedzieć w miejscu i która nie umie się nudzić. Mam wiele pasji, z których oczywiście największą jest scrapbooking i mixed media w różnych formach. Uwielbiam tradycyjne LO'sy, kocham art journal, teraz intensywnie produkuję Artist Trading Cards, zdarza się, że popełnię tradycyjną kwiatową kartkę. Ciągle próbuję nowych technik, wymyślam nowe zastosowania dla plastra do opatrunków, kocham kolor i faktury oraz niebanalne dodatki. Jestem bałaganiarą, marzycielką, wielbicielką książek, śpiewania, kontaktu z naturą i na pewno mam jeszcze tysiąc pasji, ale jeszcze ich nie odkryłam.

JaMajka przygotowała dla nas piękny, mediowy wpis journalowy :) 

A tak temat zinterpretował nasz zespół: 


Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace. Postanowiłyśmy w wakacje dać wam trochę więcej czasu na ich przygotowanie,  dlatego prace można zgłaszać do 28 lipca do godziny 23.59. Przypominam, że w naszej zabawie można zgłosić tylko jedną pracę. 
Pozdrawiam i życzę niezwykle inspirującego tworzenia :) 

Aga Ga