Obserwatorzy

wtorek, 10 lutego 2015

Wyzwanie # 57 Serce

Dzień dobry :) 

Zapraszamy Was na kolejne wyzwanie w bardzo walentynkowym nastroju.O podanie wytycznych prosimy Edytę.Nazywam się Edyta. Z rękodziełem mam do czynienia właściwie od zawsze. Moja mama ciągle coś malowała, wyszywała, szydełkowała. Już jako kilkuletnie dziecko siedziałam z nią i malowałam swoje pierwsze obrazki olejne. To ona też 2 lata temu pokazała mi jakie piękne rzeczy można wyczarować za pomocą decoupage. Od tego czasu zakochałam się w tej metodzie. Uwielbiam też szydełkować i tworzyć wyjątkowe kartki. Obecnie nie mogę już wysiedzieć bezczynnie, zawsze coś śmiga w moich rękach, jak nie papierki na kartkę, to nitki i szydełko. Moje starania możecie ocenić oglądając bloga http://atelieredyta.blogspot.com/, na którego serdecznie zapraszam.

Proszę o przygotowanie pracy, której wyraźnym elementem będzie SERCE. 

Edyta przygotowała dla nas dwie prace. 

Uroczą kartkęOraz szkatułkę, w której ukryła serce. 
A naszym Gościem Specjalnym jest dziś

Dagmara Kos
która tworzy piękne prace pełne warstw, struktur i faktur. 


Na początku chciałam podziękować za zaproszenie na gościnny występ :)
Mam na imię Dagmara, jak wiadomo, ponieważ nie występuję pod żadnym internetowym nickiem. 
Nigdy nie pociągały mnie żadne formy rękodzielnicze. Nie szyłam, nie lepiłam, nie szydełkowałam, nie robiłam na drutach i nie miałam nigdy większego pojęcia o pracach typu handmade. Tylko takie nie wykraczające poza zajęcia ZPT, o tak, wtedy nawet lampę z korzenia i karmnik dla ptactwa udało mi się zrobić.

Wszystko zaczęło się od tego, że w 2009r. szukałam w sieci kartki walentynkowej i urodzinowej. Znalazłam i od tamtej pory byłam pewna, ze kartkowanie to moje przeznaczenie. Nie kartkowałam bardzo długo. Wcale. Właściwie tak konkretniej zaczęłam kartkować stosunkowo niedawno. 
 Przez dłuższy czas interesowałam się tym hobby jedynie w teorii, na poważnie zajęłam się nim około półtora roku temu. 
 Lubię próbować nowych rzeczy, nawet, jeśli są niepodobne do tego,co robię zazwyczaj. Choć raz muszę spróbować  wszystkiego, a jest jeszcze sporo rzeczy, których nie wykonywałam i czekają na swoją kolej. Głównie mixedmediuję, ale nie stronię też od cardmakingu, czasem zdarza mi się zrobić pracę bez użycia mediów. Do tej pory nie udało mi się wykonać pracy clean&simple, naprawdę nie spodziewałam się, że to może być takie trudne. Jednak wszystko jeszcze przede mną i w końcu się uda.

Zachęcam wszystkich, którzy może mieliby ochotę mediować do eksperymentów i testów. Tylko w taki sposób możemy naprawdę poznać właściwości i możliwości mediów. Na pewno nie można się bać, ponieważ to bardzo ogranicza. Należy działać, próbować, nawet jeśli praca na koniec wyląduje w koszu. 
  
Pozdrawiam serdecznie wszystkich odbiorców bloga 123 scrapuj Ty, a także DT i zapraszam na mojego bloga dagmarakos.blogspot.com.
A oto przepiękne LO, które przygotowała dla nas Dagmara: A oto prace naszego DT: 


Zapraszamy do zabawy :) 
Prace można zgłaszać do 24 lutego 2015 r. do godziny 23:55.
Przypominam, że każdy z uczestników może zgłosić jedną pracę,
 nie publikowaną przed ogłoszeniem tego wyzwania.
Ogłoszenie wyników odbędzie się 27 lutego.

Pozdrawiam i zapraszam do twórczego działania.

AgaGa