Obserwatorzy

wtorek, 9 grudnia 2014

Wyzwanie #53 - Świąt Bożego Narodzenia nie wyobrażam sobie bez...

Witam wszystkich serdecznie.
Wytyczne dzisiejszego wyzwania wprowadzają bardzo świąteczny nastrój i wymagają odrobiny refleksji a przygotowała je Karolina_Wycina


Dokończ zdanie: Świąt Bożego Narodzenia nie wyobrażam sobie bez ...

Forma pracy: dowolna Uwaga: nie robimy kartek!!!

Przygotujcie pracę (ale nie kartkę) z elementem (osobą, rzeczą, uczuciem, sytuacją, itd.), który pierwszy przychodzi na myśl jako dokończenie powyższego zdania."

Przedstawiamy Karolinę: Jestem Karolina, i prowadzę bloga Karolina_Wycina. Scrapowaniem zainteresowałam się niecałe dwa lata temu i póki co jest to fascynacja totalna i całkowita. Uwielbiam kleić, ciąć, drzeć... i z tego przygotowywać głównie kartki, które są moją największą miłością! Moje umiejętności i osiągnięcia nie są ogromne, wciąż poszukuję stylu, podpatruję techniki, śledzę inne blogerki, no i mam nadzieję że wszystko co najlepsze jest jeszcze przede mną :) bo ważne jest chyba to, że na brak weny nie narzekam, inspiracje dopadają mnie w przeróżnych, nawet najmniej oczekiwanych momentach, a co najważniejsze, że tworzenie sprawia radość nie tylko mnie samej, ale również adresatom moich prac, które umieszczam na blogu http://karolinawycina.blogspot.com/  i na którego serdecznie Was zapraszam! :)

Udanego scrapowania życzę wszystkim i powodzenia w wyzwaniu! :)

Świąt Bożego Narodzenia nie wyobrażam sobie bez śniegu i mrozu.

Świąteczną ozdobę przygotowałam w bombce akrylowej, którą wypełniłam śnieżno-mroźną dekoracją z gazy, brokatowej organzy i białych śnieżynek. Tekturkę pomalowałam białą farbą akrylową i posypałam srebrnym i opalizującym brokatem. Całość zdobi biało-srebrna kokarda z odrobiną zieleni.


Z wielką przyjemnością jako Gościnną Projektantkę zaprosiłyśmy dziś Martę Dudę znaną w sieci jako MartaDe, której mediowe prace szczerze podziwiam.  


Oto, co Marta pisze o sobie: 

Witam serdecznie. Jestem małomiateczkową, 26-letnią mamą 4-letniej Małgosi i żoną. Z wykształcenia jestem politologiem. 3 lata temu poznałam scrapbooking i od tej pory praktycznie każdego dnia coś tworzę. Są to głównie kartki i scrapy. Rękodzieło szeroko pojęte towarzyszy mi od wielu lat, jednak to papier zawładnął moim sercem i palcami:)
W ostatnim czasie upodobałam sobie bardzo wszelkie eksperymenty mediowe, choć czasem zdarza mi się stworzyć coś koronkowego, delikatnego, lub clean and simple. Jednak to media fascynują i pochłaniają mnie bez reszty. Uwielbiam chlapać, ciapać i tworzyć ciekawe tekstury...

Na dzisiejsze wyzwanie przygotowałam LO ze starym zdjęciem rodzinnym.
Świąt Bożego Narodzenia nie wyobrażam sobie bez... mojej rodziny, wspólnie spędzonych chwil - nie tylko na zabawie czy odpoczynku, ale także wspomnieniach.

A to oszałamiające, mediowe i bardzo świąteczne LO Marty.A teraz kolej na nas: 

Anias przygotowała cudne torebeczki na drobne prezenty, bo Świąt Bożego Narodzenia nie wyobraża sobie bez...pasterki, bez mojej rodziny i drobnych upominków- takich "od serca".Maggie nie wyobraża sobie świąt bez wspólnej wieczerzy rodzinnej, kolęd ...no i ..prezentów, więc zrobiła gift folder w kształcie skarpety, po otwarciu którego mamy kieszonkę na kartę podarunkową. Aka  nie wyobraża sobie Świąt bez pierników i ich zapachu, dźwięku dzwoneczków, a przede wszystkich bez śmiechu i uśmiechów.
Przygotowała więc pierniczkowy layout.A ja AgaGa  po prostu nie wyobrażam sobie Świąt bez mojej rodziny, więc przygotowałam ramkę w  świątecznych kolorach. 
Ponieważ przed świętami zwykle trochę trudniej nam wygospodarować czas na nasze cudowne hobby ;) (wiadomo porządki, zakupy, zamówienia itp, itd) wyzwanie będzie trwało dłużej niż zazwyczaj, bo aż trzy tygodnie, a swoje prace możecie zgłaszać do 30 grudnia.

Wyniki poznamy już w Nowym Roku 2 stycznia

Zapraszamy do zabawy!