Obserwatorzy

wtorek, 11 marca 2014

Wyzwanie #34 - Inspiracja kolorami

Czekacie na kolejne wyzwanie na blogu 123 Scrapuj Ty?
Wtorkowe przedpołudnie, więc dobra pora, żeby u Was zagościć z wizytą :)

Wytyczne podaje nam dziś 
- poznajcie Ją:

Witam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję  załodze 123 Scrapuj Ty za zaproszenie.
Mam na imię Katarzyna, natomiast w internetowym świecie ukrywam się pod  nickiem  Misiówa i Spółka.  Pochodzę z pięknego miasta położonego nad Wisłą-Krakowa, natomiast obecnie mieszkam w Myślenicach. Prywatnie jestem żoną mojego idealnego męża, którego z tego miejsca pozdrawiam. 
Ponad rok temu zdecydowałam się na założenie bloga  (Tych, którzy jeszcze tam nie byli  zapraszam http://kleksowyblogspot.com) początkowo bez określonego tematu. Miała to być odskocznia od różnych spraw życia codziennego.  Dopiero  po jakimś czasie pojawiła się moja nowa miłość- scrapbooking, któremu   poświęcam każdą wolną chwilę.  Moją ulubioną formą są kartki,  ostatnio  w stylu Vintage, retro, jednak swoich sił próbowałam tworząc m.in. pudełka, notesy, zaproszenia.  Uczę się cały czas podpatrując najlepszych-Was.:) Dla mnie największą dumą jest  filiżanka, oraz kartka zapałkowa, która została wyróżniona w Szmeku i Scrapgangu oraz Digi-Scrap. Tworząc swoje dzieła  staram się przekazać im cząstkę siebie… czy mi się to udaje, sami oceńcie. Zapraszam Was drodzy czytelnicy w moje skromne blogowe progi.:)))

Misiówa i Spółka zaproponowała wyzwanie kolorystyczne
 - należy wykonać dowolną pracę w kolorach ze zdjęcia.


Gościnną Projektantką jest dziś Basia Gutt:Witajcie,nazywam się Basia.
W blogowym świecie funkcjonuję jako po prostu "Barbara". Od około pięciu lat zajmuję się scrapbookingiem. Całkiem niedawno odkryłam kolejną miłość i bez reszty przepadłam w świat filcu. Wykonuję z niego przede wszystkim słodkie broszki i breloczki,  ale nie straszne mi też większe projekty.Dziękuję za zaproszenie mnie do wyzwania 123 Scrapuj Ty. 
Was też zachęcam do zabawy -miłego tworzenia!

Basia stworzyła prześlicznego hipcia w błękitnym kolorze:


A teraz czas na pokazanie prac naszych i Kasi podającej wytyczne.

Misiówa i Spółka stworzyła uroczą przestrzenną kartkę:


Od Maggie romantyczna karteczka:Kreffcik przygotowała kartkę gratulacyjną:


Francesca stworzyła kolorowego taga:anias przygotowała energetyczną kartkę:A ja - Aka - przygotowałam kartkę z kolorowymi zwierzakami:

Czas na zgłaszanie prac - do 25 marca 2014, godzina 23:55.
Każdy może zgłosić po jednej, wcześniej nie publikowanej pracy.

Jeszcze dziś do końca dnia trwa wyzwanie #33.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!