Obserwatorzy

wtorek, 12 listopada 2013

Wyzwanie #26 - BINGO

Witajcie  !  Czy wiecie, że  zostało nam jeszcze 41 dni do najpiękniejszych  w roku świąt ???
Na większości  Waszych  blogów  już można podziwiać  świąteczne cudeńka, więc zaszalejmy już świątecznie :D  Dzisiaj wytyczne do  naszego wyzwania podaje  Magda  - Magia Lekanto .


A co pisze   o sobie ??? - Mam na imię Magda,w internecie mniej lub bardziej znana jako Magia Lekanto. 
Rękodziełem, wycinaniem, sklejaniem interesowałam się od dzieciństwa i w ten sposób spędzałam każdą, wolną chwilę. Za namową moich znajomych oraz rodziny postanowiłam zająć się tym na poważnie, zakupiłam maszynkę i zabawa się zaczęła. Od kwietnia prowadzę własnego bloga, na którego wszystkich serdecznie zapraszam: http://magialekanto.blogspot.com/, niedawno także założyłam FunPage'a na Facebook'uhttps://www.facebook.com/magialekantokartkiokolicznosciowe. Głównie robię kartki okolicznościowe, czekoladowniki, albumy, a z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia, próbuję swoich sił z ... ozdobami choinkowymi, oraz stroikami. 
Na swoje prace poświęcam tyle czasu na ile pozwala mi córeczka i codzienne obowiązki. Niestety nie ma tego wiele, ale mój Mały Aniołek jest dla mnie inspiracją i dodaje mi energii do pracy, więc mogę pracować, kiedy ona smacznie śpi.
Mam nadzieję, że z nadejściem nowego miesiąca, nadrobię wszystkie blogowe zaległości, gdyż ostatnio problemy "techniczne" z internetem, jak i aparatem fotograficznym bardzo utrudniają mi pracę. 
W tym roku zaczęłam dokształcać się na kierunku technik dentystyczny, od dziecka marzyła mi się stomatologia...  , a że lubię precyzyjne prace i dłubanie w przeróżnych materiałach stwierdziłam, że to dobry kierunek. Jak będzie to się okaże .

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na Wyzwanie,
które specjalnie dla Was przygotowałam, a jest nim ...........

Świąteczne Bingo 

Oto  tabela - wybieramy minimum jedną linię z trzema elementami: pionowo, poziomo lub po skosie.


Linia Magdy  - Kryształki - wykrojnik -biel


A naszym Gościem Specjalnym jest Rudlis


Nazywam się Irena Kowalczyk w kraftowym świecie znana jako Rudlis vel Orika.
Pierwsze moje zetknięcie się ze scrappbookingiem było dokładnie w 2008r. Podglądałam blogi znanych już polskich scraperek: Karoli, Mirabeel, Agnieszki Scrappassion, Finn, potem założyłam własny blog. 
Miałam okazję brać udział w pierwszym zlocie scraperek w Krakowie organizowanym przez Mirabeel  w 2008r. Od tego czasu 'wsiąkłam' w scrap dogłębnie. Lubię styl vintage, shabby chic, ale też próbuję swoich sił w stylu simple & clean. 

A to prace Rudlis wykonane wg Bingo:


Niebieska kartka to ostatnia linia w poziomie (kryształki, wykrojnik, biel).
Druga kartka zrobiona według środkowej linii w pionie (perełki, złoty, wykrojnik)  złoty jest ćwiek i embossing.
Ale ta kartka pasuje jeszcze do linii ukośnej (stempel, złoty, biel) oraz do ostatniej linii w pionie (wstążka, kokarda, biel). 
To się nazywa BINGO

A to prace naszego DT i linijki BINGO

(po skosie) Stempel- Złoty- Biel


Aka
Perełki-Złoty-Wykrojnik

Maggie
Stempel-Perełki-Wstążka

Francessca
Perełki-Stempel-WstążkaKreffcik
Kryształki-Wykrojnik-Biel


Zgłaszamy tylko jedną pracę, napiszcie też jaka kombinację bingo  wykorzystaliście .
Czekamy na Wasze pomysły do 26 Listopada